top of page

Znát základy,
mít informace.

Projekt Lajfr, to je zapsaný spolek s domovem v srdci Prahy, který od roku 2019 přetváří sexuální výchovu a rozšiřuje obzory mladých lidí po celé České republice. S hrdostí můžeme říct, že jsme již osvětlili cesty více než 10 000 studentů a naše snaha nekončí.

 

 

Hlavním pilířem naší práce je sexuální výchova  a to tedy "E-shop na lásku", náš nejpopulárnější program, který studenty bezpečně provází světem sexuální výchovy a seznamování na internetu. Ale nezůstáváme pouze u toho. "V poho být 2.0" je naše odpověď na narůstající potřebu podpory duševního zdraví mládeže, zatímco "Nedluhy" představují solidní základ finanční gramotnosti. "Netypic" pak rozšiřuje vědomosti o inkluzi a respektu k rozdílům.

 

Co nás odlišuje? Naše metoda vrstevnického vzdělávání – peer education. Mladí lidé se učí od svých vrstevníků, což vytváří autentické prostředí pro učení a zároveň podporuje vzájemné porozumění. Proč si vybrat nás? Jsme odvážní, jsme inovativní a přinášíme moderní přístupy k věčným výzvám.

 

Poskytujeme mladým lidem nejen informace, ale i nástroje, které jim pomohou lépe se orientovat v procesu dospívání a vstupu do dospělosti. Pokud hledáte partnera pro vzdělávání, který je zároveň inspirativní a spolehlivý, Projekt Lajfr je tou pravou volbou. Připojte se k nám a uvidíte, jak můžeme společně obohatit a rozsvítit životy studentů ve vaší škole.

 

Děkujeme za váš zájem a těšíme se na spolupráci. Projekt Lajfr - kde se vzdělávání stává dobrodružstvím a každý student je objevitelem svého příběhu.

Projekt Lajfr ve školním roce 2023/24

PO CELÉM ČESKU

Beseda E-shop na lásku proběhne v školním roce 2023/24 ve všech krajích České republiky.

EDUKACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Chceme šířit informace všemi kanály a to i těmi, které jsou mladé generaci nejbližší.

11 000

Předpokládaný počet účastníků, kteří projdou jednou z besed Projektu Lajfr.

IMG_5489-2048x1365_edited.png

Staňte se partnerem projektu i vy!

Pomozte nám zbořit tabu o sexuální výchově a zajistit besedy Projektu Lajfr pro všechny zdarma.

Máme připravený partnerský program, který sedne každému. Chcete se stát partnerem projektu?

 

Dejte nám vědět na lukas@lajfr.cz, moc rádi se s vámi spojíme.

Buď v centru dění!

Odebírej Lajfr newsletter

Děkujeme za odběr.

bottom of page