top of page
IMG_0248-768x512_edited.jpg

Paramedic Rescue
první pomoc

Paramedic Rescue přináší unikátní workshop první pomoci pro základní a střední školy. Naši zkušení lektoři se zaměřují na praktické dovednosti a situace, které mohou nastat právě ve školním prostředí. Žáci se naučí, jak správně reagovat na zranění, kolaps nebo jiné mimořádné události. A to vše za použití moderních pomůcek a metod.

Popis workshopu


Paramedic Rescue je unikátní workshop první pomoci, který přichází přímo do vaší školy. Naše zkušený tým instruktorů vám ukáže, jak správně reagovat na mimořádné situace a poskytnout první pomoc v prostředí, ve kterém se můžete s takovými situacemi setkat. Naučíme vás oživování a umělé dýchání na speciálních figurínách ve třech životních velikostech, abyste byli připraveni pomoci komukoli - od malých dětí po dospělé.

Představte si, že díky vašim novým dovednostem z workshopu Paramedic Rescue dokážete zachránit život svého nejlepšího kamaráda, který se začne dusit jídlem během oběda. Nebo pomůžete učitelce, která upadne do bezvědomí kvůli náhlému zdravotnímu problému. Vaše rychlé jednání a znalosti první pomoci mohou být klíčové pro jejich přežití a zotavení. A co víc, budete mít pocit hrdosti a sebevědomí, že jste byli schopni pomoci v kritickém okamžiku.

Podrobnosti

Délka workshopu: 60 min

Beseda je určená pro 5. – 9. ročník ZŠ a pro 1.-4. ročníky SŠ

Nutné technické vybavení: není.

Cena besedy včetně dopravy je 3 950 korun..

bottom of page