top of page
IMG_0426_edited.jpg

V poho být 2.0

Zastavte se na chvíli a zamyslete se nad svým duševním zdravím! Co když vám řekneme, že existuje způsob, jak zlepšit vaši psychickou pohodu a předejít stresu a duševním nemocem? Představujeme vám "V poho být" - workshop, který vám pomůže objevit základy psychologie a naučí vás, jak se stát silnějšími a šťastnějšími jedinci.

Popis workshopu

Interaktivní  workshop "V poho být" je přesně to, co potřebují vaši žáci ke zlepšení své duševní pohody a lepšímu zvládání stresu ve škole i mimo ni. Je určen pro žáky 8. a 9. ročníku ZŠ, 1. až 4. ročník SŠ, odpovídající ročníky gymnázií a konzervatoří. Tento 60 minutový intenzivní trénink pod vedením zkušených facilitátorů jim ukáže:

- Jak rozpoznat příznaky stresu a duševních nemocí
- Efektivní techniky prevence stresu a udržení duševní pohody
- Jak posilovat své emoční dovednosti a zlepšit mezilidské vztahy

Během workshopu budou žáci pracovat ve skupinách na úkolech, které získají načtením QR kódů - celý proces je tedy interaktivní, zajímavý a plný objevování! Žáci se zamyslí nad svou vlastní hodnotou, připomenou si, co jim dělá radost, a dozvědí se základy spánku a rutiny pro udržení dobrého psychického zdraví.

Představte si, že vaši žáci se dokážou lépe vyrovnat se stresem ve škole, doma i ve svém osobním životě. Že mají nástroje k tomu, aby byli šťastnější a spokojenější s tím, kým jsou. Workshop "V poho být" jim nabídne přesně to - možnost zlepšit svůj život prostřednictvím osvědčených technik psychologie a prevence duševních nemocí.

Nezmeškejte příležitost objednat si tento unikátní, kreativní a výstižný workshop pro vaše žáky! Poskytnete jim tak cenné nástroje a dovednosti pro zvládání stresu a podporu jejich duševního zdraví v dnešním náročném světě.

Během workshopu budou studenti mít možnost aktivně se zapojit do různých aktivit, diskuzí a praktických cvičení, které jim pomohou lépe porozumět sobě samým a svým potřebám. 

Program je sestaven v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem (RVP) a byl vytvořen na základě rozsáhlých dat z případové studie, která zahrnovala studenty a učitele z různých koutů České republiky.

Podrobnosti

Délka workshopu: 60 min

Beseda je určená pro 6. – 9. ročník ZŠ a pro 1. - 4 ročníky SŠ

Maximální počet účastníků na jedné besedě je 32 studentů.

Nutné technické vybavení: Projektor s HDMI/ VGA nebo USB-C. Připojení Wi-Fi pro studenty popřípadě zařízení techniky podporující skenování QR kódů. Minimálně 4 ks - jeden do každé pracovní skupiny. Studenti mohou použít svá zařízení, ale je nutné zajistit jejich připojení k internetu.

Cena besedy včetně dopravy je 3 950 korun.

bottom of page